Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

600 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Shrimps Forever

Brand: Shrimps Forever Model: AKRYZ578
Shrimps Forever™ Algasol  , %100 doğal ürünlerden yapılmış, karidesler için tamamen güvenli, organik bir yosun gidericidir. Bu bileşenler esas olarak bitkisel ürünlerden elde edilen asitlerdir. Bu asitler, karides, kerevit veya balık gibi hayvanları etkilemeden alglerle savaşır.&..
71,18TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Astaxanthine
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 3016
Shrimps forEverASTAXANTHINE40 gramYeni ürün.İçeriğindeki astaksantin ve karotenoidler sayesinde kırmızı renklerde inanılmaz fark göreceksiniz. Antioksidan özelliği sayesinde üremede verim artışı sağlar...
67,50TL
Vergiler Hariç:67,50TL
Baby Shrimp Food
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 4002
 Karidesler için gerekli olan mikro-organizmalar özellikle yeni doğmuş yavrular için büyük bir öneme sahiptir. Baby Shrimp Food’un içeriği bu organizma popülasyonunu artırır ve yavru karideslerin büyüme sürecinde sık kabuk değiştirmesine destek olur. İçeriğindeki bileşenler yavru kalitesini ve ..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Barley Mix
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 8681999420288
Shrimps Forever Barley Mix  organik tahıl ve tahıl türevlerinin karışımıdır. Karides ve salyangozların kolayca sindirebileceği besleyici bir yemdir. Normal yemlere nazaran tüketilmesi biraz uzun sürer. Barley Mix akvaryumda bekledikçe mikroorganizmaların ve mantar misellerinin üremesini sağlar...
54,00TL
Vergiler Hariç:54,00TL
Bean Pellet
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 5002
Shrimps Forever Bean Pellet %100 doğal tahıllar ve soya kabuklarından yapılmaktadır. Birkaç farklı tahıldan oluşan bu kombinasyon karideslerin sindirim sistemini uyaran ve besinlerin daha iyi emilmesini sağlayan bir çok lif içerir. Ayrıca bu tahıllar ve soya kabukları Snowflake gibi karideslerin bes..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Bio Powder Bio Powder
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 3009
Shrimps Forever Bio Powder yeni ve mevcut akvaryumlarda mikro bakterilerin büyümesini sağlayan akvaryumda olması gereken iyi bakteri ve minerallerin bir karışımıdır. (Genç) karidesler ihtiyaç duydukları besinlerin önemli bir parçası olan bu mikro bakterileri yerler. Bu mikro bakterilerin uygun şekil..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
Black Water  (Fulvic acid)
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 3003
Diğer organik asitler gibi humik ve fulvik asit de arı karideslerin doğal ortamlarında bol miktarlarda bulunur. Fulvik asit tüm karidesler için önemli bir organik asittir. Karidesler vücutlarında mineral üretemezler. Bu mineralleri humik ve fulvik asit olmaksızın sudan vücutlarına absorbe etme yeten..
86,40TL
Vergiler Hariç:72,00TL
Caridina Sp Starter Pack Caridina Sp Starter Pack
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 7001
Shrimpsfor Ever Caridina Paketi- Bee Shrimp PackKarideslerinizin ihtiyacı olan temel ürün paketidir.İçerik:PROBACTER 50 MLSHRİMP TRACE 50 MLBİOPOWDER 20 GRDAİLY FEED 20 GRGH+PLUS 40 GR..
210,00TL
Vergiler Hariç:210,00TL
Color
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 4010
Color renklenmede etkili olan mineraller, vitaminler, besinsel lifler, aminoasitler, nükleik asitler, sistein, peptid ve spirulina gibi çeşitli organik besinler içeren zengin bir karışımdır. Karideslerinizin kabuğunu güçlendirir ve daha kuvvetli renklere sahip olmasını sağlar.İçerik:Soya unu, Deniz ..
54,00TL
Vergiler Hariç:54,00TL
Complete
Yeni Stokta yok
Brand: Shrimps Forever Model: 4004
Karideslerin günlük ihtiyacı olan önemli mineral ve besinlerinharmanlanmasından oluşan besleyici bir yemdir. Sağlıklı büyüme, canlı renkler ve verimli üreme için karidesleri doğal ortamlarındakine benzer şekilde beslemek gerekir. Shrimps Forever Complete yem %100 doğal ve özenle seçilmiş içeriği ile..
54,00TL
Vergiler Hariç:54,00TL
Crystallize Crystal Water
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 1002
Kristal su görünümü akvaryumlarımızdaki mikro boyuttaki kirleticiler yüzünden bozulur. Bu kirleticilerin elektrik yükleri değiştirilerek birbirlerine tutunmaları sağlanır. Birbirlerine tutunan kirleticilerin boyutları büyüyerek filtrasyona takılır. Bu sayede kristal su görünümünü tekrar sağlanır. Ür..
64,80TL
Vergiler Hariç:54,00TL
Cycle Starter Pro Bacter
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 1003
Shrimps Forever™ Pro Bacter filtre bakterileri, akvaryum bakteri döngüsünü ve akvaryumdaki doğal dengeyi hızlandıran milyonlarca canlı filtre bakterisi içerir. Bu filtre bakterileri, atıkları nitratlara dönüştürür, böylece akvaryum bitkileri onları emebilir. Bir akvaryumu başlatırken, bu (nitrifikas..
84,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 53 (5 Sayfa)