Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Kargom Nerede

Kargo sorgulaması yapmadan önce lütfen okuyunuz.

Kargolarınız mobil alan / belirli servis günü olan bölgeler haricinde mesafeye göre 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Siparişleriniz resmi tatiller ve olağan üstü haller (doğal afet, harp, salgın vb.) dışında "kargo firması çalışma saatleri" içerisinde hazırlanmaktadır.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra aynı gün içerisinde sistem tarafından otomatik olarak siparişiniz "kargoya verildi" olarak değişmekte ve tarafınıza takip numaranızı içeren "otomatik e-posta" gönderilmektedir.

Siparişleriniz aşağıda belirtilen saat dilimleri içerisinde kargolanmaktadır.Hafta içi 16:00’dan sonra oluşturacağınız siparişler bir sonraki güne kargolanmaktadır.

Pazartesi: 09:00 / 16:00
Salı: 09:00 / 16:00
Çarşamba: 09:00 / 16:00
Perşembe: 09:00 / 16:00
Cuma: 09:00 / 16:00

Kargonuzun durumunu sorgulamak için lütfen tıklayınız. Açılan sayfada ki "gönderi sorgulama" bölümüne takip numaranızı yazarak "sorgula" butonuna basmanız yeterlidir.Ayrıca sistem tarafından size gönderilen e-mail deki kodunuza tıklayarak ta otomatik olarak gönderinizin durumunu görebilirsiniz.Anlaşmalı olduğumuz kargo firması Mng Kargodur.Firma değişikliğine gidilğinde tarafınıza mail olarak bilgi verilecektir.