Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

600 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Mercan Kutusu / Blog Yazılarımız RSS Feed

12 Nov Akvaryumda Bakteri Kültürü Kullanılmasının Sebepleri ve Yararları
reefbox 0 37
Bakteri kültürü, akvaryum sahiplerinin ne için kullanmaları gerektiğini anlayamadıkları bir olgudur. Bakteri denildiğinde akla gelen çoğunlukla hastalık yapan ve rahatsızlık verici olan organizmalardır. Fakat, pek çok yerde bakterilere ihtiyaç vardır çünkü pek çok canlı gibi bakteriler de doğal azot döngüsünün bir parçasıdır. Bakterilerin akvaryum ..
12 Nov Mercan Akvaryumu Kurulumu ve Özellikleri
reefbox 0 21
Mercan akvaryumu, bir diğer adıyla resif akvaryum kurulumunda ve bakımında özen isteyen akvaryum türleri arasındadır. Akvaryumun temizliği, aydınlatması, suyunda yer alan kimyasal oranları önemlidir çünkü bu oranlar mercanların sağlıklarını etkileyecektir. Mercan, omurgasız deniz canlıları kategorisinde yer alır. Polip halinde olan bu canlılar kaya..
23 Mar Akvaryumda Balık Beslemenin Püf Noktaları
reefbox 0 124
Akvaryumda balık yetiştirmek, pek çok kişinin hobisi haline gelmiştir. Bu hobi neticesiyle kişiler pek çok maliyeti göze alırlar. Akvaryum edinmek ve aparatlarını toparlamak hem sabır hem de belli bir bütçe ister fakat bir defa akvaryum koşulları rayına oturduğunda geriye hoş bir görüntü ve sağlıklı balıklar kalacaktır. Akvaryumlarda bakımı yapılab..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)