Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

600 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz

Su Düzenleyici

Brand: Shrimps Forever Model: AKRYZ578
Shrimps Forever™ Algasol  , %100 doğal ürünlerden yapılmış, karidesler için tamamen güvenli, organik bir yosun gidericidir. Bu bileşenler esas olarak bitkisel ürünlerden elde edilen asitlerdir. Bu asitler, karides, kerevit veya balık gibi hayvanları etkilemeden alglerle savaşır.&..
71,18TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Black Water  (Fulvic acid)
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 3003
Diğer organik asitler gibi humik ve fulvik asit de arı karideslerin doğal ortamlarında bol miktarlarda bulunur. Fulvik asit tüm karidesler için önemli bir organik asittir. Karidesler vücutlarında mineral üretemezler. Bu mineralleri humik ve fulvik asit olmaksızın sudan vücutlarına absorbe etme yeten..
86,40TL
Vergiler Hariç:72,00TL
Crystallize Crystal Water
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 1002
Kristal su görünümü akvaryumlarımızdaki mikro boyuttaki kirleticiler yüzünden bozulur. Bu kirleticilerin elektrik yükleri değiştirilerek birbirlerine tutunmaları sağlanır. Birbirlerine tutunan kirleticilerin boyutları büyüyerek filtrasyona takılır. Bu sayede kristal su görünümünü tekrar sağlanır. Ür..
64,80TL
Vergiler Hariç:54,00TL
Cycle Starter Pro Bacter
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 1003
Shrimps Forever™ Pro Bacter filtre bakterileri, akvaryum bakteri döngüsünü ve akvaryumdaki doğal dengeyi hızlandıran milyonlarca canlı filtre bakterisi içerir. Bu filtre bakterileri, atıkları nitratlara dönüştürür, böylece akvaryum bitkileri onları emebilir. Bir akvaryumu başlatırken, bu (nitrifikas..
84,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
GH+ Plus GH+ Plus
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 3004
Shrimps Forever Gh Plus, karideslerin yaşam standartlarını karşılamak ve ihtiyaç  duydukları temel mineralleri vermek için formüle edilmiştir. Sağlıklı kabuk gelişimi ve ozmoregülasyon ihtiyacı için gerekli olan Kalsiyum, Magnezyum, Potasyum, Sodyum ve mikro mineralleri suyunuza katarak tam eko..
72,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Shrimp Trace
Yeni Stokta yok
Brand: Shrimps Forever Model: 3002
Trace elementler ve mineraller tüm organizmalar için büyük önem arz ederler. Ayrıca bir çok metabolistik sürecin yanı sıra enzim üretiminde de mineral ve mikro elementlere ihtiyaç duyulur. Karideslerin kabuk değişim süreci de bu metabolistik sürece örnek gösterilebilir.Hayati önem taşıyan mineral ve..
118,80TL
Vergiler Hariç:99,00TL
ShrimpsForever EX-it No Planaira
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: ex868
ShrimpsForever EX-it;Akvaryumlarınızda oluşan planarya, hydra ve istenmeyen salyangozları gidermekte etkilidir. %100 Doğal bir üründür sadece akvaryumda kullanılır.Her 50 Litre akvaryum suyu için 1 gr(yarım ölçek) kullanılması tavsiye edilir. Problem devam ederse 5 gün ara ile tekrarlanabilir. Uygul..
135,00TL
Vergiler Hariç:112,50TL
Sulawesi 7,5
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 3011
Shrimps Forever Sulawesi 7.5 ozmozların suyunun veya saf suyun yeniden mineralleştirilmesi için özel olarak geliştirilmiştir, bu nedenle sulawesi akvaryumlarında kullanıma uygundur. Optimum sağlık, büyüme ve kabuk değişimi için gerekli mineralleri ve eser elementleri içerir. Sulawesi minerali a..
86,40TL
Vergiler Hariç:72,00TL
Tapfix
Yeni
Brand: Shrimps Forever Model: 1001
Genel amaçlı su hazırlayıcıdır.Çeşme suyunuzu akvaryum ve balıklarınıziçin hazır hale getirir. Klor ve ağır metalleri bağlar.Kullanım:10 litre çeşme suyuna 1 ml eklenir.100 ml TapFix toplamda 1000 litre suyukullanıma hazır hale getir..
43,20TL
Vergiler Hariç:36,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)